مجموعه عکسهای جالب و دیدنی3 زنان لر

عکسهای بیشتر در ادامه مطلب

نظرات (7)
برو عامو با این سایتتون.
یه جور میگی قشقایی انگار حالا کین
امتیاز: 0 0
1395/07/28 ساعت 02:16
سلام دوستان من یکی ازپرطرف دارترین عکسهای ایلهای قشقایی هستم. لطفا عکسهای بیشتری بگذارید
امتیاز: 0 0
1395/05/08 ساعت 17:45
بستون دیگه هی اریایی مغول میکنید چهار سال تو زنجان درس خوندم ترکا از هم شهریای خودم بیشتر احتاممو داشتن
امتیاز: 2 0
1394/11/08 ساعت 00:36
باسلام خدمت تمامی عزیزان. لرها قومی جدا ازقشقایی هستند لرها از اقوام اریایی وپارس هستن که جد انها به کوروش کبیر میرسد سرزمین فارس وخوزستان وبویراحمد کلن سلسله جبال زاگرس را انشان وانزان منامیدند. وقشقایی یعنی گریخته واواره که اززمان صفویان وسلجوقیان وارد ایران و سرزمین فارس شدند انان قیافه ای شبیه مغولان دارند وزبانشان اغوز است از نژاد مغولند خواهشن بدانید تنهاقومی که از هرلحاظ بالرها یکی است کردها هستند. لرها را با قشقاییان یا مغولان هیچ وقت مقایسه نکنید.
امتیاز: 1 2
1394/04/11 ساعت 15:32
سلام بر محمد علی عزیز وخوب/و سلام بر مجید//اما روی سخنم با شماست/قبل از هر چیز باید بگویم که همت کرده ای/۲- یا جای اجداد خود (ملا الیاس )گذاشته ای که در زمانهای دور هیچکدام از بستگان سواد نداشتند او همت را چند برابر کرده و به دیگران خواندن و نوشتن یاد داده /که از اآنها اگر اشتباه نکنم ۳ نفرشان در قید حیات هستند/۱. عوض تیموری/۲. یدالله اسفندیاری ۳. قربان سبز علی//یس شما هم کار سنگینی را شروع کرده ای/وچون مسئولیت را تقبل نموده ای مواردی را که میگویم توجه کن وعمل نما//اگر در سایت شما را عصبی کرد و مانند آنکه لر وترک می کرد از کوره در نرو و متانت را حفظ کن//وسعی کن بار علمی سایت را با بهره گیری از افراد آگاه زیادتر کن //انحصار گرا نباش/مثلا عکسهای بستگان را نیاز نیست بگذاری و در زمانی از عکسها استفاده کن که یا در ورزش یا در هنر یا در مقالات فعال باشند و رتبه کسب کرده باشند که دیگران هم تشویق شوند//اگر کسی فحش وحرف بد نوشت جزء نظرها نیاور واورا در لیست سیاه بگذار//ژس از همین امروز یک ویرایش قوی بکن وهر آواز زشت صدا را نگذار/هر کس هم ناراحت شد بشود ولی سایت را قوی کن چون تمام کس استفاده میکنند../ایمیل مرا داری میتوانی نظر خواهی بکن هر چه اطلاعات باشد در اختیارت میگذارم./ فقط موضوع را من وشما میدانیم به مجید /حیدر/ یونس/ جعفر هم چیزی نگو بذار سکرت بماند //بگو کلاس چندم هستی؟ در خاتمه بیش از ۱۰۰۰ صفحه اطلاعات در مورد آرخلو دارم که به مرور دراختیارت میگذارم//یک ستون برای رزمندگان وشهدای آرخلو بگذار//و ستونی هم برای افراد سرشناس ارخلوبگذار که در گذشته کار شاقی انجام داده و یاخاطره ای و..... حمایتت میکنیم محم موفق باشید.
امتیاز: 2 1
پاسخ:
سلام به شما. این وبلاگ نیاز به حمایت و توجه امثالی مثل شما را دارد. لازم به ذکر است که من انحصار گرا نیستم و برای قرار دادن عکس های اشخاص در وبلاگ تعصبی ندارم. هرکس با هر تیره ای میتواند عکس هایش را برای ما بفرستد. چون این وب لاگ به همه تعلق دارد. این وبلاگ جامعه مجازی ای است که همه میتوانند در آن عکس و مطلب بگذارند این نهالی است که ما کاشته ایم و حتما نیاز به آبیاری دارد و شما هستید که این را پر و بال میدهید. همچنین نیازمند کمک های فکری و انتقادات شما هستیم. موفق باشید.
1390/02/26 ساعت 02:08
سلام آقای تیموری
برادر چی؟ برادر کی؟ سایت شما آرخلو است. آرخلو هم فقط به قشقایی ها تعلق دارد. جسارتی به لرها نمی کنم. ولی حق ندارید قوم دیگری را وارد این سایت کنید. اگر برندارید دیگه به سایتتون سر نمی زنم. ممنون
امتیاز: 2 4
پاسخ:
سلام خانم مارال.
لرها مگه چه بدی به شما کردند که اینقدر سر جنگ با آنها دارید!؟ همه ما ایرانی هستیم و باید به تاریخ و فرهنگ همه ایل ها و طائفه ها احترام بگذاریم و افتخار کنیم.
به قول سهراب: چشم ها را باید شست، جور دیگری باید دید...
1390/02/04 ساعت 01:22
سلام آقای تیموری
لطفا عکسی غیر از قشقایی ها توی وبلاگتون نزارید. ممنون
امتیاز: 4 2
پاسخ:
سلام. ما همه با هم برادریم. لر و قشقایی فرقی نداره. در ضمن نویسنده این پست tasvirpardaz است. ممنون
1390/02/01 ساعت 23:43
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نظر بدهید
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد